کودکی ۵ ساله با چشمانی براق و قلبی پر از شادی و نشاط، اکنون در میان امواج سرکش و ناآرام رودخانه خرسان مفقوده شده است و خانواده دل‌نگران او چشم‌انتظار پیدا شدن فرزندشان هستند، عملیات جستجو برای یافتن سبحان ادامه دارد.
کد خبر: ۱۱۶۵۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۴ 06 May 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، چهارمحال و بختیاری به سرزمین رود‌های خروشان معروف است، رودخانه خروشان خرسان در شهرستان‌های لردگان، فلارد و خانمیرزا با صدایی همانند ناله‌ای در گوش طبیعت پیچیده و در جریان است، در این میان خبری دلهره‌آور از گم شدن سبحان، کودکی پنج ساله، همه را به وحشت انداخت. خانواده‌ای که در انتظار شنیدن هر خبری هستند، حالا با بی‌خبری مطلق روبرو شده‌اند.

عملیات جستجوی سبحان، کودکی که در دل این رودخانه خروشان ناپدید شده با تلاش و همت جمعی آغاز شده است، از هر گوشه‌ای، داوطلبانی با قلب‌هایی پر از امید و دستانی آماده به کمک جمع شده‌اند تا در این جستجوی حیاتی شرکت کنند، هر لحظه‌ای که می‌گذرد، زمان ارزشی دوچندان پیدا می‌کند، زیرا زمان در این مواقع بسیار حیاتی است.

در دل شبی تاریک و طوفانی، جایی که رودخانه خرسان با صدای خروشان خود دلهره‌ای عمیق به دل‌ها می‌نشاند، خانواده‌ای دلشکسته و نگران، چشم انتظار بازگشت فرزند دلبندشان هستند. کودکی پنج ساله با چشمانی براق و قلبی پر از شادی و نشاط، که حالا در میان امواج سرکش و ناآرام گم شده است.

باتوجه به مساعد نبودن شرایط روحی خانواده این کودک مفقود شده با عموی سبحان به گفتگو پرداختیم.

انتظار داریم تمامی امکانات برای جستجوی سبحان بسیج شود

هنرمند- عموی سبحان در گفتگو با ایسنا در خصوص جزئیات حادثه غرق‌شدگی این کودک، اظهار کرد: سبحان به‌همراه دو کودک دیگر در کنار رودخانه در حال بازی بود که به داخل رودخانه سقوط کرده است.

وی افزود: دو همبازی سبحان با تاخیر مفقودی او را اعلام کردند و بلافاصله با جمعیت هلال‌احمر و سایر مسئولان تماس گرفتیم، رودخانه خروشان است و عملیات جستجو با کندی انجام شد.

هنرمند با بیان اینکه پدر و مادر سبحان دل‌نگران هستند و بلاتکلیفی سخت است، گفت: امیدواریم حداقل پیکر سبحان را هر چه سریعتر پیدا کنند، انتظار داریم تمامی امکانات برای جستجوی سبحان بسیج شود.

عملیات جستجوی کودک فلاردی در حال انجام است

فتحی- فرماندار فلارد نیز در خصوص عملیات جستجوی کودک ۵ ساله فلاردی، اظهار کرد: ۱۵ روز از غرق شدن سبحان هنرمند کودک ۵ ساله فلاردی از بخش امامزاده حسن در رودخانه خرسان می‌گذرد، باوجود تمام پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان استان و شهرستان، تیم‌های غواصی و قایقرانی، متاسفانه جسد این کودک هنوز پیدا نشده است.

وی افزود: جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری با سه تیم غواصی و قایقرانی در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات جستجو از مرز کهگیلویه و بویر احمد آغاز شده است و ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم خبر خوشی به خانواده این کودک برسانیم.

یک بالگرد برای جستجوی سبحان به منطقه اعزام می‌شود

مسعود مثنوی- مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری در گفتگو با ایسنا با اشاره به عملیات تاکنون چهار عملیات برای جستجوی سبحان کودک ۵ ساله فلاردی توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، اظهار کرد: روز گذشته چهار تیم عملیاتی به منطقه اعزام شد.

وی افزود: مسیر رودخانه بار‌ها جستجو شد، اما متاسفانه عملیات جستجوی سبحان تاکنون موفقیت آمیز نبوده است.

مثنوی با بیان اینکه امروز ۵ تیم ۲۰ نفره شامل تیم امداد و نجات و غواصی برای جستجوی سبحان به منطقه اعزام شده‌اند، گفت: همچنین یک بالگرد برای جستجوی سبحان به منطقه اعزام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اکنون با توان جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری در حال جستجوی سبحان هستیم، سایر استان‌ها نیز اعلام آمادگی کرده‌اند و باتوجه به پیش‌بینی بارش‌ها تا امروز عصر عملیات ادامه می‌یابد و در صورت نیاز از سایر استان‌ها کمک خواهیم گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار