نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری ضمن مهم دانستن آمادگی مسلمانان، گفت: رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام نمی‌توانند مسلمانان را ناتوان کنند چون آن‌ها توخالی و پوشالی‌اند.
کد خبر: ۱۱۶۲۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۳ 15 April 2024

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری و به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام امروز، ۲۶ فروردین ماه در اجتماع مردم شهرکرد در حمایت از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن تبریک پیروزی شب گذشته مسلمانان اظهار کرد: بسیاری از مردم از شب گذشته بیدار ماندند و سجده شکر به جای آوردند و منتظر بودند که مکانی اعلام شود تا بیایند و شور و خروش خود را نشان دهند و از سپاهیان قهرمان و شجاع تشکر کنند.

وی با اشاره به آیات سوره انفال افزود: مردم آمدند تا حقیقت اسلام و عزت اسلامی که دیشب به نمایش درآمد را به یکدیگر منتقل کنند و دشمنان اسلام فکر نکنند می‌توانند از مسلمانان سبقت بگیرند و می‌توانند مسلمانان و مجاهدان واقعی را زمین‌گیر کنند.

نکونام ضمن مهم دانستن آمادگی مسلمانان ادامه‌داد: رژیم صهیونیستی و دشمنان اسلام نمی‌توانند مسلمانان را ناتوان کنند چون آن‌ها توخالی و پوشالی‌اند.

وی افزود: دشمن خواسته است با عربده‌کشی‌ها دل‌های مسلمانان را نگران کند و خداوند فرموده است که اگر مسلمانان مهیا باشند، دشمنان هیچ غلطی نمی‌تواند بکنند.

نکونام گفت: شهید سلیمانی‌ها را، شهید زاهدی‌ها را، شهید رحیمی‌ها را از ما گرفتند و ما را داغدار کردند اما شهدای ما چیزی را از دست ندادند و آنها به جایگاه بلند خودشان رسیدند و ما در حین داغداری خودمان را آماده کردیم و این آمادگی خود را به بهترین شکل نشان داد.

وی تصریح کرد: شب گذشته پایگاه رژیم صهیونیستی که در حمله به کنسولگری ایران نقش داشتند، هدف گرفته شد.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: ما جنگ طلب نیستیم، ما مدافعیم، ما مدافع اسلام و مسلمانان هستیم، ما مدافع مظلومین و مردم در غزه هستیم.

وی حمله دیشب را بسیار مهم دانست تصریح کرد: دیشب یک جهان بیدار ماند تا غزه یک شب آرامش داشته باشد و این نکته بسیار مهم است، مردم غزه، دیشب از حدود ۲۰۰ روز جنگ مداوم، اولین شبی بود که هواپیماهای صهیونیستی را بالای سر خودشان ندیدند.

نکونام حرکت شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جهاد مقدس دانست و گفت: شب گذشته به عنوان یک شب تاریخی ثبت شد.

وی ادامه داد: شرایط منطقه کاملا تغییر کرده است و دیگر تصمیم گیری با دشمنان اسلام نیست و امروز آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها نمی‌توانند تصمیم‌گیر باشند و به فضل الهی مقاومت تصمیم‌گیر آینده خواهد بود چون به شعارش عمل کرده است.

نکونام با اشاره به کلام سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «زمان بزن دررو تمام شده است»، افزود: اکنون شعار (ما می‌توانیم) را به منصه ظهور گذاشته‌ایم و ما هر زمان که اراده کنیم که از حق خودمان دفاع کنیم، دفاع خواهیم کرد.

وی از حضور مردم در این اجتماع تشکر و خاطرنشان کرد: عملیات شب گذشته، پاسخی از جنس جنگ‌سخت است و ما آنچه باید از آن بترسیم، جنگ نرم است و آن تدارکی که برای فرهنگ‌ما و ناهنجاری‌ها در جامعه ما دیده‌اند.

نکونام گفت: ما از آمریکا و اسرائیل نمی‌ترسیم و این نترسیدن را بنیانگذار انقلاب و رهبر معظم انقلاب به جامعه ما تلقین کرده‌اند و به فضل پروردگار محکم و مقاوم ایستاده‌ایم و برای مقابله با جنگ نرم نیز حمایت همه مردم و مسئولین لازم است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار