tabnakostan

ثبت بیش از ۲۰۴ هزار تماس با اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری اقدامات، عملکرد و فعالیت‌های اورژانس پیش بیمارستانی استان در طول سال گذشته را اعلام کرد و گفت: در سال گذشته ۲۰۴ هزار و ۵۰ تماس با اورژانس ۱۱۵ در استان ثبت شد.
کاهش ۲۱ درصدی بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش‌ها در استان نسبت به میانگین بلندمدت ۲۱ درصد کاهش یافته است.
شیاطین نمی‌توانند خدشه‌ای بر ما وارد کنند
امام جمعه موقت شهرکرد گفت: برخلاف همه آسیب‌ها، مشکلات و انحرافاتی که شیاطین برای ما ایجاد کرده‌اند به واسطه پیروی از ائمه اطهار، اسلام ناب، پیروی از مرجعیت و ولایت فقیه آسیبی به ما وارد نشده و به واسطه این امر نخواهند توانست خدشه‌ای به کار ما وارد کنند.
اختصاص قیر رایگان به شهرداری‌های چهارمحال‌وبختیاری
۶ هزار ۲۰۰ تن قیر رایگان به شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.
محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در شهرکرد اعلام شد
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از محدودیت‌های ترافیکی روز عید سعید فطر در شهرکرد خبر داد.
حوزه و روحانیت باید نقش اجتماعی خود را ایفا کند
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال‌وبختیاری با تأکید بر اینکه حوزه و روحانیت باید نقش اجتماعی خود را ایفا کند، گفت: حوزه قرار نیست فقط به درون خودش بپردازد و پرورش دهد بلکه این نهاد دینی در قبال جامعه مسئولیت دارد.
۷۵۰۰ اصله نهال انگور دیم در شهرستان بن توزیع شد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بن گفت: ۷۵۰۰ اصله نهال انگور دیم دولتی در شهرستان بن توسط مدیریت جهاد کشاورزی توزیع شد.
اوقات شرعی ۱۸ فروردین به افق شهرکرد
امروز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳، ۲۶ رمضان و ۶ آوریل است.
بیش از ۱٠۷هزار نفر از جاذبه‌های چهارمحال و بختیاری بازدید کردند
سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام نوروز سال ۱۴۰۳ و در طرح خدمت‌رسانی جامع نوروزی، ۱۰۷ هزار و ۴۴۱ بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است.
بی‌شک حمله رژیم منحوس صهیونیستی بی‌پاسخ نخواهد ماند
استاندار چهارمحال‌وبختیاری در پیامی حمله رژیم منحوس صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد و شهادت سرداران و رزمندگان سپاه اسلام را تبریک و تسلیت گفت.
مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در چهارمحال وبختیاری
مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در چهارمحال و بختیاری به همراه آئین معنوی و روحانی قرائت دعای جوشن کبیر، ذکر استغفار و قرآن به سرگرفتن برگزار شد.
آبشارهای آرامش بخش چهارمحال و بختیاری؛ گوشه‌هایی از بهشت
آبشارها از جمله جاذبه‌های گردشگری هستند که در فصول مختلف سال شگفت‌انگیزند، باید علاقه‎‌مند به طبیعت و گردشگری باشی تا از وجود چنین جاذبه‌هایی لذت ببری.
مردمی کردن اقتصاد منجر به جلوگیری از فساد و رانت می‌شود
منتخب مردم شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا و فلارد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بتوان اقتصاد را مردمی کرد و مردم در این عرصه حضور پیدا کنند قطعا جلوی رانت و فساد گرفته می‌شود، با مردمی کردن اقتصاد مسائل فساد، رانت، اختلاس و بیماری‌های اقتصادی که روزانه شاهد آن‌ها هستیم، تقریبا به حداقل خواهند رسید.
مشارکت مردم بنای پیشرفت و توسعه هر کشوری است
منتخب مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مردمی کردن و مشارکت مردم بنای پیشرفت و توسعه هر کشوری بوده که مشارکت مردمی نخست از فرهنگ‌سازی آغاز و سپس تلاش و کوشش مردم در بحث اقتصاد و استفاده از ظرفیت جوانان مخصوصا دانشگاهیان در بحث اقتصاد دانش بنیان و علمی است.