مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال بختیاری گفت: ۷۰ گروه‌ جهادی استان چهارمحال و بختیاری تاکنون برای اعزام فوری به مناطق زلزله زده کوهرنگ اعلام آمادگی کردند.
کد خبر: ۹۹۸۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸ 04 October 2021

هوشنگ فولادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: صبح امروز در کوهرنگ زلزله‌ای رخ داد که 70 گروه‌ جهادی استان چهارمحال و بختیاری تاکنون برای اعزام فوری به مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند.

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی منطقه بازفت از لحظه وقوع زلزله تاکنون مشغول به امدادرسانی هستند، حجم خسارات به اماکن آسیب دیده در حال برآورد است و به محض برآورد خسارت‌های احتمالی فعالیت عمرانی گروه‌های جهادی در این منطقه آغاز می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان چهارمحال بختیاری با اشاره به حوزه فعالیت گروه‌های جهادی استان در کوهرنگ، گفت: گروه‌های جهادی استان در حوزه‌های عمرانی، خدماتی، امداد و نجات آمادگی خدمت به مردم مناطق آسیب دیده را دارند.

وی با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی استان در مناطق زلزله زده، تصریح کرد: سابقاً در زلزله کرمانشاه 150 گروه جهادی و در سیل خوزستان و لرستان 80 گروه جهادی از استان چهارمحال و بختیاری به مناطق آسیب دیده اعزام شدند.

فولادی در پایان با اشاره به آمادگی امدادرسانی گروه‌های جهادی به مناطق آسیب دیده، بیان داشت: با اعلام مسئولین استان و برآورد خسارت‌های احتمالی گروه‌های جهادی متخصص در این مناطق مستقر می‌شوند و به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار