تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش بودجه عمرانی استان گفت: این بودجه برای سالجاری 12 هزار میلیارد ریال در نظرگرفته شده است.
کد خبر: ۷۳۵۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ 17 April 2019
به گزارش تابناک شهرکرد- اقبال عباسی در ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با توجه به وجود طرح های مختلف در استان، بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی می تواند در اتمام طرح ها از جمله طرح های مرتبط با حوزه جوانان و ورزش نقش موثری داشته باشد.
وی به تلاش مدیریت ستاد بحران استان برای کاهش خسارت ناشی از سیلاب اخیر اشاره کرد و گفت: سیلاب های امسال استان بموقع کنترل، مهار و مدیریت شد.
وی افزود: این بارش ها 6 هزار میلیارد ریال خسارت در بخش های کشاورزی، مسکن و زیرساخت های استان وارد کرد و قسمت زیادی از خاک حاصلخیز چهارمحال و بختیاری را جابه جا و از استان خارج کرد و بسیاری از زمین های کشاورزی استان از بین رفت.
عباسی یادآور شد: بارندگی های سیل آسای اخیر استان می توانست به یک چالش بزرگ تبدیل شود اما بحران ناشی از آن بموقع سپری شد.
رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مساله آب، بیکاری و انتصاب ها، مهمترین دغدغه مدیریت عالی استان بوده و هست.
وی گفت: این دغدغه ها با همت مردم و تلاش بموقع مسئولان اسان، مدیریت شد و حتی بودجه استان در سال جاری نسبت به سال گذشته 45 درصد رشد پیدا کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: بودجه ورزش و جوانان استان در سال گذشته 120 میلیارد ریال بود که 80 درصد آن جذب شده است.
طهمورث الیاسی بختیاری تصریح کرد: این بودجه در سال جاری 2 برابر شده که تحول مطلوبی برای حوزه ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری است.
وی افزود: ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری 7 طرح نیمه تمام دارد که نیازمند اعتبار 32 میلیارد ریالی است و برای تکمیل و بهره برداری از این طرح ها از مشارکت بخش خصوصی بهره گیری می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: 50 هیات ورزشی از این استان برای کمک به مناطق سیل زده استان های کشور وارد میدان عمل شدند.
کریمی تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری در طرح اردوهای تیم ملی ، به مرکز اردوبام ایران تبدیل و معرفی شود.
وی یادآور شد: هم اینک تیم قایقرانی بانوان کشور در شهرستان سامان اردو زده و مشغول تمرین است.
در این نشست از فرمانداری شهرستان لردگان، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و سازمان مردمنهاد آوای رحمت میانکوه شهرستان اردل بلحاظ همکاری گسترده در حوزه ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری قدردانی و تجلیل شد.
برنامه های هفته جوان چهارمحال و بختیاری از 26 فروردین ماه جاری تا یکم اردیبهشت امسال در نقاط مخلتف استان برگزار می شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار