تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، بحث امنیت است که در هیچ کجای دنیا این امنیت وجود ندارد.
کد خبر: ۷۱۰۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹ 02 February 2019
به گزارش تابناک شهرکرد- خدیجه ربیعی فرادنبه در دیدار جمعی از مدیران اجرایی چهارمحال و بختیاری با امام جمعه شهرکرد، اظهار کرد: تلاش‌هایی که در طول 40 سال اخیر نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است تلاش‌های اثرگذار و قابل تقدیر است هر چند هنوز نیازمند کارهای بیشتری در کشور است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس در همراهی با دولت برای خدمت‌رسانی به مردم گام بر می‌دارد، افزود: بیشترین تلاش مجلس شورای اسلامی تصویب قوانینی است که به دنبال آسایش، آرامش و رفاه مردم باشد.
ربیعی یادآور شد: مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند و مجلس به دنبال ارائه بهترین نوع خدمت به مردم از طریق تصویب قوانین است تا عدالت در همه حوزه‌‎ها اجرایی شود.
به گفته وی، توجه به جوانان و بانوان از دیگر مصوبات مجلس شورای اسلامی است که تصویب منع به کارگیری بازنشستگان در مسئولیت‌های اجرایی در راستای جوانگرایی بوده است.
نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : در برنامه ششم توسعه کشور به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، اشتغال بانوان، لایحه حقوق حمایت از ایثارگران و محیط زیست و حقوق حمایت از معلولان توجه ویژه‌ای شده است.
ربیعی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران توجه ویژه‌ای به زیرساخت‌ها شده است و خدمت‌رسانی وظیفه همه مسئولان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار