فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) مطرح کرد
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) گفت: با حماسه 9دی، اقتدار و استحکام نظام افزایش یافت و نقاب از چهره خواص بی بصیرت افتاد.
کد خبر: ۶۹۷۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶ 30 December 2018
به گزارش تابناک شهرکرد-و به نقل از روابط‌عمومی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع)  سردار علی‌محمد اکبری در آستانه روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت، ضمن تبریک ایام الله 9دی،گفت: ۹ دی یک نمونه‌ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت.
 فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع)، افزود: حماسه عظیم 9 دی نشانی از اراده توده‌های مردم و قدرت ایمان دینی و اعتقاد ملت به آرمان‌های انقلاب و اعتماد آنان به نظام اسلامی بود.
وی ادامه داد: به‌مناسبت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت، حدود 40 برنامه در رده‌های سپاه قمربنی هاشم(ع) و بسیج چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده تا نقش رهبری حکیمانه در مهار فتنه و همچنین نقش خواص و لحظه‌های سرنوشت‌ساز، زوایای گوناگون فتنه 88 و فتنه‌های آینده و نقش استکبار جهانی در ایجاد فتنه و جنگ نرم، تبیین شود.
اکبری حماسه بزرگ 9 دی را یکی از نتایج تبعیت مردم از ولایت دانست و خاطرنشان کرد: با حماسه 9 دی، اقتدار و استحکام نظام افزایش یافت و نقاب از چهره خواص بی‌بصیرت افتاد و پیشگامی ملت در دفاع از آرمان‌های انقلاب و اعتماد آنان به نظام اسلامی بر جهانیان آشکار شد.
 فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) گفت: در راستای برنامه‌های گرامیداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت، نشست معرفتی بصیرتی با عنوان استکبار و عوامل آنها در فتنه 88، مسابقات فرهنگی ورزشی، برپایی نمایشگاه‌های عکس و کتاب، اعزام اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی و محرومیت‌زدایی به مناطق محروم، نشست‌های تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی و هفته بصیرت، مسابقات علمی پژوهشی و کتابخوانی، تریبون‌های آزاد و کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها، با همت رده‌های سپاه و بسیج استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا، برگزاری برنامه‌های فرهنگی شامل (ادعیه خوانی، محافل انس با قرآن،کارگاه‌های آموزشی)، برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در استان، همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای برگزاری ویژه برنامه‌ها در سطح استان، برگزاری نهضت‌های روشنگری و تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا به همراه گلباران قبورمطهر شهیدان، از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت در رده‌های سپاه و بسیج چهارمحال و بختیاری است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار