تابناک چهارمحال وبختیاری- دولت مدتی است که موضوع سبد حمایت غذایی را به منظور کمک به معیشت اقشار ضعیف و کم درآمد دنبال می‌کند.
کد خبر: ۶۷۶۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷ 05 November 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- اخیرا هیات وزیران به پیشنهاد مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه وبودجه کشور پرداخت کمک جبرانی به کارکنان دولت و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری را به تصویب رسانده‌اند.
متاسفانه این روزها با داغ شدن بحث سبد کالا، عده‎‌ای افراد سودجو از طریق کافی‌نت‌ها و دیگر موسسات اقدام به ثبت‌نام افراد، برای دریافت سبد کالا کردند که در این زمینه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار کرد: در روزهای اخیر مشاهده شده برخی از افراد سودجو قصد سوء استفاده به منظور ثبت‌نام برای سبد کالا را داشتند که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مراجعه به آن مراکز، جلوی اقدام غیر قانونی آن‌ها را گرفت.
وی افزود: تمامی آمار مربوط به کارکنان دولت، کارگران و بازنشستگان در سامانه جامع دولت موجود است و نیازی به هیچ‌گونه ثبت‌نام در سایت و یا مرکز خاصی نیست.
فاضلی با اشاره به اینکه دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد از مدت‌ها پیش سبد کالا به افراد تحت حمایت خود می‌دادند، خاطرنشان کرد: سبد کالایی که اخیرا اعلام شده، برای افرادی است که حقوق کمتر از سه میلیون تومان دریافت می‌کنند و از طریق سامانه، افراد مشمول این طرح شناسایی خواهند شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار