تابناک چهارمحال بختیاری- درمانگاه تخصصی و بخش جراحی 2 بیمارستان امام علی (ع) فرخشهر با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور افتتاح شد.
کد خبر: ۶۵۱۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰ 05 September 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- مجید فهیمی در حاشیه این آیین، اظهار کرد: عملیات احداث این درمانگاه از بهمن‌‎ماه سال گذشته آغاز شد و امروز به بهره‌برداری رسید.
مسئول واحد فنی مهندسی مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه ساختمان درمانگاه 1100 متر مربع است و با اعتبار 1.5 میلیارد تومان احداث شده است، افزود: درمانگاه شامل 16 مطب برای پزشکان است و با افزایش فضای فیزیکی ( افتتاح درمانگاه بیمارستان امام علی (ع) فرخشهر)، امکان افزایش تعداد پزشکان و حضور ساعات بیشتر آنان در درمانگاه امکان‌پذیر است.
فهیمی با اشاره به اینکه پزشکانی اعم از عمومی، متخصص قلب و عروق، چشم و ... در این درمانگاه حضور دارند، تصریح کرد: روزانه دو هزار نفر می‌توانند به شکل سرپایی از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند.
وی تاکید کرد: تمام بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و سایر بیمه‌شدگان و حتی بیمارانی که بیمه نیستند می‌توانند به این بیمارستان مراجعه و از خدمات آن بهره‌مند شوند.
مسئول واحد فنی مهندسی مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان گفت: این درمانگاه براساس آخرین آیین‌نامه ساختمان سازی احداث شده و در مقابل زلزله نیز مقاوم‌سازی شده است.
فهیمی ادامه داد: از آخرین الگوهای معماری در احداث درمانگاه استفاده شده و دارای فضای پر نور و شاد بوده و در سرویس‌های بهداشتی آن نیز از مصالح آنتی باکتریال برای کنترل عفونت و آلودگی استفاده شده است.
وی گفت: بخش جراحی 2 بیمارستان امام علی (ع) فرخشهر نیز که دارای مساحت 450 مترمربع است با اعتبار 750 میلیون تومان به طور کامل بازسازی شد و و تمام تجهیزات مورد نیاز اعم از سیستم احراز پرستار را دارد.
فهیمی خاطرنشان کرد: این بخش دارای 15 تخت و پنج اتاق معمولی و یک اتاق ایزوله است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار