تابناک چهارمحال وبختیاری- بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی با عنوان « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد بکار خود پایان داد.
کد خبر: ۶۴۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳ 06 August 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد درآیین اختتامیه این طرح افزود: بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در راستای توجه همه مردم به برنامه های دینی و انقلابی برگزار شد.
حجت الاسلام محمد علی نکونام افزود: این برنامه ها حدود ربع قرن است در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود و سفره تبیین مفاهیم دینی و معارف اسلامی است.
وی تصریح کرد: طرح تقویت مبانی اعتقادی فرصتی برای باورمند کردن جامعه است و گفتن و شنیدن یکی از کارهای مهم سنتی برای تقویت معارف و باورهاست.
به گفته وی، بازخوانی و بررسی یک حرکت و برنامه مستمر فرهنگی و اعتقادی با عنوان طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی که ربع قرن سابقه اجرایی در کشور دارد و اصل و اساس آن مبارزه با تهاجم فرهنگی است به خوبی یک ضرورت انکارناپذیر را در این عصر آشکار می کند.
بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی با سخنرانی حضرات آیات عظام و حجج اسلام فرحزاد، صدیقی، حاج علی اکبری، مروی، آقا تهرانی، حسینی قمی، میرباقری، خسروپناه، رفیعی، ماندگاری و حیدری کاشانی برگزار شد.
موضوع بیست و پنجمین دوره این طرح « انقلابی؛ بایدها و نبایدها» در محل مهدیه مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار