فرمانده سپاه لردگان مطرح کرد
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده سپاه لردگان با اشاره به شرایط حساس منطقه گفت: تبدیل بیانات مقام معظم رهبری به گفتمان و مطرح کردن آن در بین همه اقشار و به خصوص در حلقه‌های صالحین، باید توسط بسیجیان فراگیر و اجرایی شود.
کد خبر: ۶۲۷۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰ 07 July 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)؛ سیدمسعود موسوی گفت: ایجاد شور و نشاط معنوی در بین جوانان و نوجوانان و پرکردن اوقات فراغت آنها و در نهایت تحکم حلقات صالحین از دیگر اهداف طرح جوانه‌های صالحین است.
فرمانده سپاه لردگان با اشاره به وضعیت کنونی کشور اظهارکرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور در حال حاضر دچار آن شده و همچنین مسائل مرتبط با برجام و پسابرجام باید گفت که ایران در حساس‌ترین برهه تاریخی خود قرار گرفته است واز چند سال قبل تاکنون، دشمنان نظام با بهانه کردن فعالیت‌های هسته‌ای ایران، تحریم‌های شدیدتری علیه ما اعمال کرده‌اند و از همان زمان مقام معظم رهبری واژه جدیدی به نام اقتصاد مقاومتی را در تمام سخنان خود به کاربرده‌اند و به آن تاکید دارند.
وی ترویج بیانات مقام معظم رهبری در بین مردم را لازم خواند و تاکید کرد: تبدیل بیانات مقام معظم رهبری به گفتمان و مطرح کردن آن در بین همه اقشار و به خصوص در حلقات صالحین، باید توسط بسیجیان فراگیر و اجرایی شود.
موسوی، پر شدن مساجد در هنگام نماز توسط جوانان را یکی از تیرهای زهر آلودی خواند که ملت ایران به قلب دشمن شلیک می‌کند و دشمن به خوبی اثر این عمل عبادی مهم  را می داند و تلاش می کند جوانان را با سرگرم نمودن در فضای مجازی از مسجد دور نماید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار