به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان؛
تابناک چهارمحال وبختیاری- شهردار شهرکرد از اختصاص مکان‌هایی در سطح شهر برای صرف موادخوراکی ویژه کسانی که به‌دلیل بیماری یا مسافرت توانایی روزه‌داری ندارند، خبر داد.
کد خبر: ۶۱۰۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ 24 May 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- نور‌الله غلامیان با اشاره به فضاسازی صورت گرفته در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: در میادین اصلی شهر شهرکرد، پارک‌ها، چهارراه‌ها و خیابان‌های پرتردد سطح شهر، بنرهایی با مضامین اهمیت روزه‌داری و حرمت نگه‌داشتن این ماه مبارک نصب شده است و 70 اتوبوس درون شهری نیز متناسب با ماه مبارک رمضان فضاسازی شده‌اند.
وی از اختصاص مکان‌هایی در سطح شهر جهت صرف موادخوراکی ویژه کسانی که به‌دلیل بارداری، بیماری و یا مسافرت توانایی روزه‌داری ندارند، خبر داد و افزود: مکان‌های سرپوشیده در پارک‌های ملت، تهلیجان، لاله و پارک آبی برای این افراد تعبیه شده و افراد می‌توانند با حضور در این مکان‌ها حرمت ماه مبارک رمضان را در مقابل روزه‌داران حفظ کنند.
شهردار شهرکرد ادامه داد: در ماه مبارک رمضان در تمامی پارک‌های سطح شهر شهرکرد اذان ظهر و عصر و مغرب و عشا از سیستم‌های صوتی پارک پخش می‌شود و همچنین چهار سامانه اذان‌گو نیز در میدان معلم، امام حسین، انقلاب و چهارراه دولت شهرکرد مستقر شده است.
غلامیان در پایان گفت: ترمینال‌ شهرکرد به‌دلیل ورود و خروج مسافران، نیازمند اختصاص مکان‌هایی برای فروش اغذیه و خواروبارفروشی است که با همکاری اصناف مکانی را برای استراحت و خرید اغذیه برای مسافران در نظر گرفتیم و آبسردکن‌های مستقر در این ترمینال پوشانده شده است، تا کسانی که توانایی روزه‌داری ندارند، بتوانند با حضور در این مکان‌ها، حرمت ماه رمضان را حفظ کنند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار