استاندار چهارمحال و بختیاری:
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری پیگیری مطالبات و حقوق مردم را برنامه مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی دانست.
کد خبر: ۵۸۸۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲ 09 April 2018
به‌گزارش تابناک شهرکرد– به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در نشست هم‌اندیشی به میزبانی مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: پیگیری مطالبات و حقوق مردم استان هدف مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی محسوب می‌شود.
وی افزود: به همین منظور هم اندیشی پیرامون موضوعات و پیگیری مشترک در این زمینه می‌تواند نوید بخش آینده‌ای بهتر برای توسعه چهارمحال و بختیاری در بخش‌های مختلف باشد.
عباسی تصریح کرد: در این نشست موضوعات مختلف مرتبط با چهارمحال و بختیاری مطرح و در خصوص پیگیری رفع این مشکلات به ویژه در حوزه محورهای ارتباطی ریلی و جاده‌ای و سایر پروژه‌های مهم اقتصادی و خدماتی استان به خصوص موضوع آب هم اندیشی و تبادل نظر شد.
وی خاطرنشان کرد: در این نشست مقرر شد پیگیری مطالبات، نیازها و طرح‌های چهارمحال و بختیاری از سوی استاندار و نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی بر اساس برنامه‌ای مشترک از طریق مقامات کشوری صورت پذیرد.
لازم به ذکر است، در این نشست نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را ارائه کردند. همچنین علی کاظمی، دیگر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی نیز بدلیل ماموریت کاری بصورت تلفنی دیدگاه‌های خود را ارایه کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار