تابناک چهارمحال وبختیاری- علی کاظمی باباحیدری نماینده مردم شهرستانهای اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار برای شرکت در دهمین مجمع عمومی بین المجالس آسیایی روز سه شنبه عازم استانبول ترکیه شد.
کد خبر: ۵۲۷۵۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷ 21 November 2017
به گزارش تابناک شهرکرد- دومین جلسه شورای اجرایی جلسه عمومی مجمع بین المجالس آسیایی روز سه شنبه 30 آبان سال 1396 برابر 21 نوامبر 2017 به میزبانی شهر استانبول ترکیه آغاز به کار کرد که رئیس مجلس نمایندگان چهارمحال و بختیاری در این نشست شرکت دارد.
نماینده شهرستان های اردل، فارسان ، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت:این جلسه به ریاست ' آنگونه آنهل ' نایب رئیس مجلس کامبوج و رئیس شورای اجرایی و با انتخاب هیات رئیسه برگزار می شود.
علی کاظمی باباحیدری افزود: اجلاس مجمع مجالس آسیایی، فرصت مناسبی برای همگرایی کشورهای اسلامی است و در این نشست قطعنامه های جلسه پیشین بررسی می شود.
به گفته وی، محسن کوهکن نماینده لنجان، فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، هاجر چنارانی نماینده نیشابور، جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام، علی کاظمی باباحیدری نماینده اردل و فارسان، در این نشست به نمایندگی از مجلس حضور دارند و رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست سخنرانی می کند.
مجمع مجالس آسیایی برای صلح در سال 1999 به پیشنهاد کشور بنگلادش کار خود را آغاز کرد، هدف از تشکیل مجمع مجالس آسیایی ایجاد زمینه ‌برای وحدت کشورهای آسیایی و در نهایت تشکیل اتحادیه آسیا است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار