تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به یک سری مشکلات که در مجموعه بهداشت و درمان کشور و به تبع استان وجود دارد بر لزوم توجه جدی و تلاش بر رفع این مشکلات تاکید کرد.
کد خبر: ۵۰۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱ 10 October 2017
به‌گزارش تابناک شهرکرد- به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرکرد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی امام علی (ع) فرخشهر از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید و از نزدیک از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کرد و آنان را مورد تفقد قرارداد.
امام جمعه شهرکرد در حاشیه بازدید از این بیمارستان گفت: مدت‌ها بود که وصف این بیمارستان و خدمات خوبی که تامین اجتماعی استان به بیماران ارائه می‌دهند را شنیده بودم و از مدت‌ها هم وعده داده بودم که یک وقت از نزدیک بیایم وهم یک عیادتی از بیماران این بیمارستان داشته باشم و خدا قوت به عزیزانی که در این مجموعه فعال هستند بگویم و همچنین وضعیت ارائه خدمات را از نزدیک مشاهده کنم که به دلایل مختلف با مشکل مواجه می‌شد و کارهای مختلف دیگر به وجود می‌آمد ولی امروز الحمدلله توفیق این دیدار نصیب شد.
وی افزود: این بیمارستان یک مجموعه بسیار ارزشمند است که باید از افرادی که این مجموعه را ایجاد کرده‌اند و خدمت رسانی خوب ارائه می‌دهند، تشکر و قدردانی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: این مجموعه و کادر پزشکی و پرستاری در تلاش هستند تا بیمار هم بیماری‌شان درمان شود و با یک آرامشی این چند روزی که در این بیمارستان هستند را سپری کنند و بعد هم با یک خاطره خوش این بیمارستان را ترک کنند و با همان آرامش به خانه بازگردند که این‌ها همه مسائلی مهمی است که هر چه در مجموعه‌های درمانی قوت بگیرد ارزشمند و جزو ضرورت‌ها است.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به یک سری مشکلات که در مجموعه بهداشت و درمان کشور و به تبع استان وجود دارد بر لزوم توجه جدی و تلاش بر رفع این مشکلات تاکید کرد و گفت: حتما باید مسئولان بهداشت و درمان استان با مجموعه‌های بهداشتی و درمانی استان اعم از بیمارستان ها و مراکز مهم درمانی استان یک هماهنگی و همدلی در بخش های مختلف ایجاد کنند و در کنار یکدیگر بنشینند و یک نگاه جامع به مسائل درمانی استان داشته باشند.
حجت‌الاسلام نکونام خاطرنشان‌کرد: در بازدیدی که از یکی از بیمارستان های خصوصی استان داشتم، مسئولان آن بیمارستان از وجود یک سری ناهماهنگی‌ها با مجموعه بهداشت و درمان استان سخن می‌گفتند، که به مسئولان مربوطه منتقل کردم در این بیمارستان هم مسئولان یک سری انتظارهایی را از مجموعه بهداشت و درمان استان دارند که حتما باید برای رفع این نیازمندی‌ها و ایجاد یک همدلی و هماهنگی نشست‌های مشترکی برگزار شود.
نماینده ولی فقیه در استان تاکیدکرد: هر مجموعه درمانی که خدمت ارائه می‌دهد قطعا خدمت به بیماران این کشور است و بیمار است که باید درمان شود حالا یک بیمار این بیمارستان و بیمار دیگر بیمارستان دیگری را برای درمان انتخاب می‌کند مهم آن است که امکانات را به گونه‌ای باید تقسیم کنیم و در اختیار قرار بدهیم که هر بیماری به هر بیمارستانی که مراجعه کرد بتواند با آسایش و آرامش و به راحتی از امکانات درمانی بهره‌مند شود
امام جمعه شهرکرد در پایان با تشکر از مسئولان و دست اندرکاران این مجموعه و کادر پزشکی و پرستاران بیمارستان گفت: از همه عزیزانی که در این بیمارستان در بخش‌های مختلف خدمت می‌کنند، از مجموعه مدیریت تامین اجتماعی استان، مدیریت این بیمارستان، کادر پزشکی و پرستاران و خدمات دیگری که قشرهای مختلف دیگر در این بیمارستان ارائه می‌دهند، تشکر می‌کنم و ان‌شاءالله بتوانند روز به روز بر این خدمات بیفزایند.
در این بازدید که مدیر در مان تامین اجتماعی استان و رئیس بیمارستان امام علی(ع) نیز حضور داشتند، دکتر محمود جاوید مدیر درمان تامین اجتماعی استان با یادآوری تاسیس این بیمارستان در سال 1374 گفت: در بیمارستان تأمین اجتماعی امام علی (علیه السلام) فرخشهر بهسازی و توسعه خدمات را در اولویت اقدامات و فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم.
وی گفت: یکی از توسعه‌هایی که در دستور کار قرار دارد، اورژانس این بیمارستان است که از 700 متر به یک‌هزار و 200 متر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان توسعه پیدا خواهد کرد.
جاوید خاطرنشان کرد: یکی دیگر از خدمات آینده این بیمارستان ایجاد درمانگاه عمومی و تخصصی در محوطه بیمارستان است زیرا در حال حاضر درمانگاه این بیمارستان با وجود پزشکان خوب اما در راهروهای باریک با تجمع بیمار مواجه هستیم که امیدواریم در طی زمان کوتاه این توسعه را نیز انجام بدهیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار