تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به تصویب کلیات طرح تبدیل خیابان ملت شهرکرد حدفاصل میدان 12 محرم تا چهارراه بازار به پیاده‌رو، گفت: این طرح پس از تصویب در شوراهای قانونی و انتخاب مشاور لازم‌الاجراست .
کد خبر: ۴۵۵۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳ 08 July 2017

به گزارش تابناک شهرکرد- گودرز امیری در ستاد بازآفرینی شهری استان، گفت: فرمانداری ها و شهرداری های استان طرح های توسعه شهری را برای تامین اعتبار و تصویب به ستاد بازآفرینی استان معرفی کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شهرداری ها برای استفاده از قیر و سیمان رایگان به منظور بازسازی معابر و خیابان ها باید طرح های بازسازی را به ستاد بازآفرینی استان معرفی کنند، افزود: طرح‏های عمرانی مصوب برای شهرستان ها اگر توسط فرمانداران و شهرداری ها پیگیری نشود به دیگر شهرستان‏ها اعطا خواهد شد.

وی با بیان اینکه فرمانداران و شهرداری های استان باید جدیت بیشتری پیگیری امور داشته باشند، اظهار کرد: جلسه ای با حضور فرمانداران، شهرداری‏ها و کارشناسان ستاد بازآفرینی شهرستان ها برای توجیه آنان برای اجرای طرح های مصوب در ستاد بازآفرینی برگزار خواهد شد.

امیری با تاکید بر اینکه شهرداری‏ها و فرمانداری های استان باید نماینده ثابت و تام الاختیار به ستاد بازآفرینی استان معرفی کنند، تصریح کرد: مواد قانونی برنامه ششم توسعه مربوط به بافت‏های فرسوده نیز به شهرداری ها ابلاغ و طرح‏های بازسازی با پیگیری از شهرداری‌ها دریافت شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار