فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد با تاکید بر اینکه منکر مشهود جامعه بدحجابی است، گفت: برای اینکه بتوانیم فرهنگ عفاف و حجاب را در جامعه ترویج دهیم مردم باید با تمام قدرت وارد صحنه شوند.
کد خبر: ۴۵۳۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱ 05 July 2017
به گزارش تابناک شهرکرد- اسماعیل مولوی در سومین اجتماع مردمی مدافعان حرم در مسجد امام رضا(ع) میرآباد، اظهار کرد: ما اعتقاد داریم هزینه خالی شدن مساجد پر شدن زندان‌ها است و امروز یکی از مهم‌ترین اهدافی که دشمن در تهاجم فرهنگی بر علیه جوانان ما دنبال می‌کند هدف قرار دادن غیرت مردان و زنان است.
وی با بیان اینکه هر بانوی چادری به مثابه یک پرچم اسلام است، عنوان کرد: ما به‌عنوان مدافعان حریم خانواده باید از عفاف و حجاب دفاع کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهرکرد با تاکید بر اینکه منکر مشهود جامعه بدحجابی است، افزود: برای اینکه بتوانیم فرهنگ عفاف و حجاب را در جامعه ترویج دهیم مردم باید با تمام قدرت وارد صحنه شوند.
مولوی با اشاره به گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ادامه داد: به همین مناسبت راهپیمایی در روز 21 تیرماه سال جاری در شهرکرد برگزار می‌شود و امیدواریم با این حرکت انقلابی بتوانیم گامی مؤثر در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برداریم.
وی در پایان با دعوت از عموم مردم جهت شرکت در تجمع حمایت از صیانت خانواده‌، گفت: شرکت در این تجمع مشتی بر دهان کسانی است که حجاب و عفاف ما را مورد حمله قرار می‌دهند.
گفتنی است؛ تجمع صیانت از حریم خانواده 21 تیرماه از فلکه بسیج شهرکرد به سمت امامزادگان دومعصوم شهرکرد برگزار می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار