نماینده مجلس:
تابناک چهارمحال وبختیاری- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: رقبای انتخاباتی و منتقدان حسن روحانی به جای نقد کلی به آمار موجود رجوع کنند و دستاوردهای دولت را انکار نکنند.
کد خبر: ۴۲۲۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷ 11 May 2017
به گزارش تابناک شهرکرد- علی کاظمی باباحیدری افزود: دولت یازدهم در برخی از حوزه های اقتصادی عملکرد مطلوبی داشته است و نمی توان این دستاوردها را منکر شد، بلکه باید آمار موجود را برای مردم بازگو کرد.
وی با بیان این که هیچ دولتی مدینه فاضله نیست افزود: دولت یازدهم در حوزه های صنعت نفت و گاز، کشاورزی به ویژه خودکفایی گندم، توسعه زیرساخت های جاده ای، درمانی و بیمه ای، ارز و اقتصاد کلان، افزایش آمار گردشگران خارجی، توسعه پالایشگاهی و حوزه های دیگر خدمات قابل قبولی دارد و نمی توان این خدمات را انکار کرد.
نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی افزود: در هفته دوم اردیبهشت ماه امسال نمایشگاه صنعت نفت ایران در تهران برگزار شد و تعدادی از شرکت های معتبر بین المللی برای سرمایه گذاری مجدد در صنعت نفت ایران اعلام آمادگی کردند.
کاظمی اظهار کرد: دولت یازدهم توانست از نوسانات قیمت ارز جلوگیری کند و قیمت ارز در این دولت در برخی از موارد که تابع نوسانات جهانی بود بین 300تا400تومان نوسان داشت.
وی گفت: عده ای در این زمینه به جای نقد منصفانه بد اخلاقی می کنند و همانگونه که شهید مطهری فرمودند «تا قطار حرکت نکرده است، کسی به آن سنگ نمی زند»، دولت یازدهم نیز مانند قطار در حال حرکت است اما عده ای از منتقدان به این قطار در حال حرکت سنگ می زنند.
کاظمی به دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهوری در 20اردیبهشت ماه اشاره کرد و گفت: در این دیدار نمایندگان و رئیس جمهوری مباحث خود را پیرامون دولت و عملکرد آن ارائه کردند و بیش از 170 تن بر تداوم راه دولت یازدهم تاکید داشتند و تعدادی از نمایندگان نیز که غایب بودند اعلام کرده اند که این نظر را دارند.
وی اظهار کرد: شرایط عمومی کشور برای خلق یک حماسه دیگر فراهم است و هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک تر می شویم اشتیاق مردم برای شرکت در انتخابات بیشتر می شود.
به گفته وی، فضای مجازی در این دوره اثرگذار است و جوانان برای بیان دیدگاه های خود در فضای مجازی بیشترین تلاش را دارند.
وی گفت: اگر در روزهای آغازین تبلیغات انتخاباتی، آرای خاموش وجود داشت اکنون با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات این آرا فعال شده است و مردم برای حضور در انتخابات آماده می شوند.
نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب از سوی هر گروه و جریانی که باشد زیبنده نیست چرا که فرهنگ ایرانی اسلامی فرهنگی غنی است و هر نامزدی نباید تخریب شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
آقایان سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال، اسحاق جهانگیری کوه شاهی فرزند حسن، حسن روحانی فرزند اسدالله، سید ابراهیم رئیسی الساداتی فرزند سعید، محمدباقر قالیباف فرزند حسین و سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم، 6 نامزد احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار