مدیرعامل اتوبوسرانی چهارمحال و بختیاری:
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی چهارمحال و بختیاری از بازسازی سه دستگاه اتوبوس در سال گذشته خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری نیز پیش‌بینی می‌شود 20 دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی شود.
کد خبر: ۴۱۲۸۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷ 24 April 2017

به گزارش تابناک شهرکرد-علی اسکندری اظهار کرد: اتوبوس‌های فرسوده از نظر آلودگی هوا و ایمنی خطر آفرین هستند و بازسازی و نوسازی آن‌ها امری ضروری است.

  اسکندری از بازسازی سه دستگاه اتوبوس در سال گذشته خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری نیز پیش‌بینی می‌شود 20 دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی شود.

 وی با انتقاد از عدم حمایت دولت در نوسازی و بازسازی اتوبوس‌های این ناوگان، گفت: متأسفانه کرایه‌ها نیز مطابق معیار بخش خصوصی نیست، بنابراین همه مشکلات نوسازی اتوبوس‌ها به دوش شهرداری است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی استان با اشاره به هزینه هنگفت خرید یک دستگاه اتوبوس با قیمت 500 تا 700 میلیون تومان، افزود: متأسفانه سال گذشته اتوبوسی جدید با این ناوگان اضافه نشد ولی امسال برای خرید 10 دستگاه اتوبوس اعتباراتی از شهرداری جذب خواهد شد.

وی اتوبوس‌های دیزلی را مناسب برای این استان دانست و گفت: با توجه به اینکه  آب و هوای چهارمحال و بختیاری اغلب سرد است دوام اتوبوس‌های گازسوز اندک است و اصولاً اتوبوس‌های خریداری شده از نوع دیزلی هستند.

  اسکندری از شهروندان خواست در سفرهای خود نسبت به حفظ و نگهداری اتوبوس‌های موجود در خطوط که از  اموال عمومی هستند نهایت همکاری را با این سازمان داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار