امسال؛
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل ثبت اسناد و املاک چهارمحال و بختیاری از صدور بیش از 22 هزار سند کاداستر در چهارمحال و بختیاری طی سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۳۷۶۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱ 12 February 2017

به گزارش تابناک شهرکرد- سید محمود بهرسی اظهار کرد: به منظور سرعت‌بخشی و دقت در عملیات نقشه‌برداری آنتن‌های (آر، تی، کی) نصب و پروژه‌های پوشش ماهواره‌ای اجرایی شد.

وی از صدور بیش از 170سند مالکیت برای موقوفات استان در سال‌جاری خبر داد و گفت: امسال بیش از 22 هزار سند کاداستر در استان صادر شد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان افزود: چهارمحال و بختیاری طی سال جاری در امور املاک توسط این اداره کل در سطح کشور رتبه نخست را کسب کرد.

وی خاطر نشان کرد: زمان تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری تا 72 ساعت کاهش پیدا کرده و زمان رسیدگی به تقاضای تفکیک آپارتمانی نیز از 2 ماه به 2 روز کاهش یافته است.

بهرسی به روز شدن رسیدگی به پرونده‌های قانون تعیین تکلیف اراضی فاقد سند و صدور 32 هزار سند در راستای قانون تعیین تکلیف اراضی، صدور 98 درصد اسناد مالکیت اراضی ملی و موات و تحقق برنامه هدف در مقوله جانمایی و پلاک گذاری و تثبیت قطعات و صدور اسناد مالکیت دولتی را از برنامه‌های مهم سال‌جاری این اداره کل برشمرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار